پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
انجمن های خودرو سایت پدال
نوشته شده در دوشنبه 23 دی 1392
ساعت : 14:42
نویسنده : آریامهر گرگندی

 انجمن های خودرو سایت پدال

نسخه آزمایشی انجمن (فروم) خودرو و سایر وسایل نقلیه در سایت پدال راه اندازی گردید.

در این انجمن و تالارهای متنوع آن خواهید توانست که موضوعات مختلفی از جمله مباحث مربوط به خودروهای مختلف، مشاوره خرید، پیشنهادات، مسائل فنی و تخصصی، مباحث مربوط به تیونینگ و هر گونه پرسش و مطلبی در رابطه با خودرو و سایر وسایل نقلیه را پی گیری نمایید.

امکان عضویت و ارسال مطلب یا سوال به آسانی مقدور می باشد. همچنین می توانید به سایر مباحث مطرح شده نیز پاسخ خود را ارسال و منتشر نمایید.

انجمن تخصصی خودرو پدال، اولین یا تنها انجمن تخصصی خودرو به زبان فارسی نیست و پیش از این انجمنهای زیاد و حتی خوبی در این عرصه وارد گردیده اند. با این حال امیدواریم این انجمن تبدیل به بهترین و محبوبترین فروم تخصصی ایران تبدیل گردد. امیدواریم این سرویس جدید مورد استفاده شما قرار گیرد.

توجه: انجمن تخصصی پدال هماکنون در مرحله بتا (آزمایشی) قرار دارد و تا تکمیل مطالب و عضوگیری وسیع چند ماهی را در این حالت باقی خواهد ماند. خواهشمندیم با عضویت و ارسال مطالب در غنی شدن و کامل شدن سریعتر آن با ما همکاری نمایید. پیشاپیش حضورتان را ارج می نهیم.


                                                         ورود به انجمن پدال


 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
این صفحه را به اشتراک بگذارید
ابزار وبلاگایران وبمسترتولزابزار به اشتراک گذاری مطالب
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به آریامهر گرگندی میباشد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات