پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، خوش آمدید به سایت من . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما را در بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنید.
 
 
رانا 21 میلیون و 500 هزار تومان شد
نوشته شده در پنجشنبه 20 مهر 1391
ساعت : 13:23
نویسنده : آریامهر گرگندی

کمیته قیمت‌گذاری خودرو در شرایطی سه‌شنبه گذشته افزایش قیمت محصولات دو شرکت ایران خودرو و سایپا را مصوب کرد که قیمت رانا نیز در جلسه کمیته مذکور تعیین شد. در این جلسه قیمت مصوب رانا 215 میلیون ریال تعیین شده است. حال به گفته مسوولان شرکت ایران خودرو با تعیین قیمت نهایی این خودرو، از 25 مهرماه، تحویل خودروهای ثبت‌نامی با برگزاری مراسمی آغاز خواهد شد.
اگرچه قرار بود از ابتدای ماه جاری تحویل رانا به مشتریان آغاز شود، اما به دلیل نهایی نشدن قیمت، عرضه‌ این خودرو تاكنون به تعویق افتاده بود. شرکت ایران‌خودرو در بهار امسال رانا را در دو مرحله با دریافت 10 میلیون تومان پیش‌فروش كرد و قرار بر این بود که مابقی قیمت آن نیز زمان تحویل خودرو از مشتریان، اخذ شود. به این ترتیب با تعیین قیمت 21 میلیون و 500 هزار تومان، پیش‌خریداران با پرداخت 11 میلیون و 500 هزار تومان دیگر خودروی خود را تحویل خواهند گرفت. به گفته یک مقام آگاه در شرکت ایران‌خودرو قیمت مذکور نهایی است و شامل افزایش قیمت دوباره نخواهد شد.در همین حین روز گذشته خبرگزاری مهر به نقل از یک منبع آگاه در سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان یادآور شد که خودروهای رانایی که تا قبل از 12 مهرماه سال جاری پیش‌فروش شده اند، باید با همان نرخ قبلی در اختیار متقاضیان قرار گرفته و تحویل آنان شوند.پیش از این آخرین قیمت برای خودروی رانا (خردادماه) حدود 15 میلیون تومان اعلام شده بود.وی همچنین با بیان اینکه سایپا، پارس خودرو و مدیران خودرو براساس مصوبه کمیته خودرو باید افزایش متوسط 18 درصدی را اعمال کرده و سقف 20 درصد را در قیمت‌گذاری خود رعایت کنند، تاکید کرده است که خودروهای پیش‌فروش شده این تولیدکنندگان نیز که تا قبل از 12 مهر ماه پیش فروش آنها قطعی شده است، باید با نرخ قبلی ارائه شوند و قیمت روز ملاک نیست. 

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
 
 
 
این صفحه را به اشتراک بگذارید
ابزار وبلاگایران وبمسترتولزابزار به اشتراک گذاری مطالب
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به آریامهر گرگندی میباشد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic